Geçmiş Kongrelerimiz için www.inglobe.org/kongreler adresimizi ziyaret edebilirsiniz.


KOLAY MENÜ
Duyurular

Kongreden son haberler burada.


Bildiri Gönderimi

Bildiri(leri)nizi bu e-posta adresimize gönderebilirsiniz. inglobe2017@gmail.com ve congress@inglobe.org


Yazım Kuralları

Bildiriler (Makaleler) nasıl yazılmalı?


Kayıt Olun

Kayıtlar e-posta ile gönderilen bağlantı üzerinden yapılacaktır.


Ödeme

Hesap Bilgileri ve ödeme biçimleri.


SSS

Tüm sorularınız için (S)ıkça (S)orulan (S)orular bölümüne göz atın.?


Otel & Konaklama

Otel ve konaklama hakkındaki bilgiler.
KONGRE ÇAĞRISI

Birincisini Antalya ili, Kaş ilçesi, Patara Antik Kenti Meclis Binasında, ikincisini Antalya Lara'da gerçekleştirmiş olduğumuz kongremizin üçüncüsü gelen talepler üzerine 26-29 Nisan 2018 tarihlerinde tekrar Patara Antik Kentinde gerçekleştirilecektir. Kamu kurumları, dünya'nın farklı ülkelerinden üniversitler ve STK'lar tarafından oluşturulan platform tarafından düzenlecek olan "Innovation and Global Issues in Social Sciences III" isimli kongrede sizleri de görmek isteriz.

Kongremiz kapsamında akademisyenler, kamu ve özel sektör uygulayıcıları ve öğrenciler tarafından gönderilen çalışmalar kabul edilecektir. Sunum yapmayan katılımcılar dinleyici olarak katılabileceklerdir. Inovasyon ve küresel konular ile her alanda bu tema altında yapılacak çalışmalara öncelik verilecektir. Sosyal bilimlerin tüm alanlarında disiplinler arası yapılan çalışmalarda dahil olmak üzere değerlendirmeye alınacaktır. Kongre kapsamında çalıştaylar düzenlenecek olup, gerekli bilgiler detaylar sayfamızdan temin edilebilir.


ÖZEL OTURUM/LAR

Turizm İşletmelerinde İnsan Kaynakları Yönetimi ve Sorunlar Çalıştayı

Ülkemizin en önemli turizm destinasyonlarından biri olan Patara/Kaş’ta düzenlenecek olan kongremiz kapsamında, turizmin alanında özel bir oturum düzenlenmesi planlanmıştır. Turizmin temel kaynakları çekicilik içeren unsurlar olsa da, bu unsurların planlanması, pazarlanması, tanıtılması, yönetilmesi ve hizmete sunulmasında en önemli etken insandır. Bu kapsamda, bu yılki kongrede turizmde insan kaynakları yönetimi ve sorunları üzerine odaklanmak amacıyla özel oturum/lar gerçekleştirilmesi planlanmıştır. Bu bağlamda bu yıl kongremiz kapsamında “turizmde insan kaynakları” konulu/temalı özel oturum kapsamındaki konu başlıklarımız ekte verilen dosyada sıralanmış olup, özellikle turizm alanında çalışan araştırmacılar/akademisyenler olmak üzere tüm katılımcılarımızdan bu tema kapsamında bildirilerinizi bekliyoruz. Bu kapsamda yapılacak çalışmalar, CONTEMPORARY TOURISM ISSUES, Multidisciplinary Perspectives başlığı altında uluslararası kitap olarak derlenecektir.

Detaylı bilgi ve döküman için burayı tıklayınız.
 

ÖZET BİLGİLER

Oturumların Tarihi Likya Meclis Binasında yapılacaktır.
  • Kongre Tarihi: 26-29 Nisan 2018
  • Son Özet Gönderim Tarihi: 10 Nisan 2018
  • Son Kayıt Tarihi: 10 Nisan 2018
  • Kongre Programı Yayınlanması: 12 Nisan 2018
  • Çalışmaların Son Gönderim Tarihi: 01 Haziran 2018
  • Kongre Yeri: Patara, Antalya
  • Konaklama Ortağı: Golden Grup
  • Konaklama Rezervasyon Tarihi: 5 Nisan 2018
  • Detaylı Bilgi: congress@inglobe.org
  • Kitap Yayın Tarihi: 30 Temmuz 2018
Daha fazla bilgi almak için Detaylar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Buraya tıklayın.

Bildirilerinizi congress@inglobe.org adresimize gönderebilirsiniz.

KONGRELER ALBÜMÜ

Kongrelerimiz süresince ekibimiz ve sizler tarafından çekilen fotoğraflardan derlenen albüme buradan ulaşabilirsiniz. Albümün ve diğer medya dosyalarının tamamı için facebook sayfamıza göz atabilirsiniz. Yayınlanmasını talep ettiğiniz fotoğrafları bize ulaştırarak yayına alınmasını sağlayabilirsiniz. #inglobe ht kullanabilirsiniz.

DAVETLİ KONUŞMACILAR

 


Karma Sergi

Karma Sergi
Enstitü bünyesinde yapılan çalışmalardan oluşan karma sergi, kongre süresince katılımcı ve misafirlerin beğenisine sunulacaktır.

Ebru Atölyesi

Ebru Atölyesi
Ebru Usta Öğreticisi Ufuk AYGÜN'ün kişisel ebru sergisi katılımcıların beğenisine sunulacaktır. Ayrıca Ebru Atölyesi kurulacak ve dileyenlere ücretsiz olarak Ebru Dersi verilecektir.
 

Roza AMANOVA

Roza AMANOVA
Atayurttan Ezgiler
 
 
 

KONGRE HAKKINDA


A lışılmışın dışında bir kongre deneyimi yaşamak isteyenler, 5 yıldızlı otellerden ya da bilinen toplantı salonlarından farklı bir deneyim için, tarih ile iç içe mütevazı bir yer olan Patara'ya davetlisiniz. Ekibimiz, Dünya'nın dört bir yanındaki deneyimli üyelerden oluşmaktadır. Bizimle ilgili daha fazla bilgi edinmek için ilgili sayfalara göz atabilirsiniz.

Kongremiz, büyük bir uluslararası foruma katılmak, yayın yapmak, birçok ülkeden akademisyenler ile iletişim kurmak ve benzer alanlarda çalışmalar yapan insanlarla bir araya gelmek isteyenler için düzenlenmektedir. Ayrıca Dünya demokrasinin dünyadaki canlı hafızası olan PATARA'yı yaşayarak görmek isteyenler için...


PATARA

Patara (Lycian: Pttara) Patara, Antalya'nın Kaş ilçesinin Kalkan beldesi yakınlarındaki bir antik kenttir. Bir Likya kentidir ve Likya Birliğinin başkentliğini yapmıştır. Likya birliğinin üç oy hakkına sahip altı kentinden biri ve belki de en önemlisidir. Likya birliği toplantıları kentte bulunan birliğin meclis binasında yapılmaktaydı.

THE WILD RUN

Patara Likya bölgesinin kalbinde, binlerce yıllık tarihi, nefes kesen manzarası ve yüzlerce kilometre bozulmamış kıyı şeridi ile eşsiz bir bölgedir. 2000 yıl önce Patara, Likya uygarlığının en büyük ve en önemli deniz limanıydı. Mitolojiye göre Apollo burada doğmuştur.

BIRD EYE VIEW OF PATARA


History is down there

 

SORULARINIZ İÇİN

BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ
+90 312 911 07 99


İLETİŞİM