Saygıdeğer Bilim İnsanları,

 

Innovation and Global Issues in Social Sciences III” kongremiz kapsamında “Kongre Tam Metin Kitabı” kesin yayım öncesinde, yazarlar tarafından ön inceleme yapılması amacıyla test olarak yayımlanmıştır.

Kitap yayımı kesinleşmeden önce, derleme sırasında tespit edilen eksiklik ve hataların giderilmesi, son kontrollerin yapılması ve tüm yazarların kendi çalışmalarını kontrol etmesi için 20 Ağustos 2018 tarihine kadar test yayımı devam edecektir.

Eğer bir düzeltme isteniliyor ise 20 Ağustos 2018 tarihine kadar tamamlanarak tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Teşvik Yönetmeliğinde yapılan değişiklikler sebebiyle daha önce geniş özet göndermiş olan katılımcılarımıza 5 Ağustos 2018 tarihine kadar süre verilmişti. Bu çalışmalar kitabın yeni versiyonunda eklenerek güncellenecektir. Bu kapsamda gönderilen çalışmalar için tekrar e-posta atmanıza gerek bulunmamaktadır.

Ayrıca, karışıklığın önüne geçmek amacıyla Geniş Özet kitabımız ise Tam Metin kitabının tamamlanmasını takiben yayına alınacaktır.

Yukarıda belirtilen hususlar dışında olduğu halde çalışmanız kitapta yer almıyor ise inglobe2017@gmail.com adresi üzerinden bizlerle irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Saygılarımızla ilanen duyurulur.
Yayım Kurulu

Tam Metin Kitabı Test Yayımı İndirin