Geçmiş Kongrelerimiz için www.inglobe.org/kongreler adresimizi ziyaret edebilirsiniz.


KOLAY MENÜ
Duyurular

Kongreden son haberler burada.


Bildiri Gönderimi

Bildiri(leri)nizi bu e-posta adresimize gönderebilirsiniz. inglobe2017@gmail.com ve congress@inglobe.org


Yazım Kuralları

Bildiriler (Makaleler) nasıl yazılmalı?


Kayıt Olun

Kayıtlar e-posta ile gönderilen bağlantı üzerinden yapılacaktır.


Ödeme

Hesap Bilgileri ve ödeme biçimleri.


SSS

Tüm sorularınız için (S)ıkça (S)orulan (S)orular bölümüne göz atın.?


Otel & Konaklama

Otel ve konaklama hakkındaki bilgiler.
KONGRE ÇAĞRISI

Birincisini Antalya ili, Kaş ilçesi, Patara Antik Kenti Meclis Binasında, ikincisini Antalya Lara'da gerçekleştirdiğimiz kongremiz, üçüncüsünü gelen talepler üzerine tekrar Patara Antik Kentinde gerçekleştirilmiştir. Dördüncü kongremiz 22-24 Kasım 2018 tarihleri arasında Antalya'da gerçekleştirilecektir. Kamu kurumları, dünya'nın farklı ülkelerinden üniversitler ve STK'lar tarafından oluşturulan platform tarafından düzenlecek olan "Innovation and Global Issues in Multidisciplinary Sciences IV" isimli kongrede sizleri de görmek isteriz.

Kongremiz kapsamında akademisyenler, kamu ve özel sektör uygulayıcıları ve öğrenciler tarafından gönderilen çalışmalar kabul edilecektir. Sunum yapmayan katılımcılar dinleyici olarak katılabileceklerdir. Inovasyon ve küresel konular ile her alanda bu tema altında yapılacak çalışmalara öncelik verilecektir. Teknik ve Sosyal bilimlerin tüm alanlarında disiplinler arası yapılan çalışmalarda dahil olmak üzere değerlendirmeye alınacaktır. Kongre kapsamında etkinlikler düzenlenecek olup, gerekli bilgiler detaylar sayfamızdan temin edilebilir.


SERGİ ÇAĞRISI

“InGlobe Academy” çatısı altında akademisyenler, bürokratlar ve sivil toplum kuruşları tarafından oluşturulan bağımsız platform tarafından 22-24 Kasım 2018 tarihleri arasında Antalya’da Uluslararası Karma Sergi düzenlenecektir. Innovation and Global Issues in Multidisciplinary Sciences IV kongresi kapsamında on beş ülkede duyurusu yapılan Uluslararası Karma Serginin amacı; Plastik sanatların her alanından sanata katkı sağlayıcı nitelikte eserleri bir araya getirmektir.

Düzenleme Kurulu tarafından sergilenmeye uygun görülen eser sahipleri arasından üç kişiye Antalya Patara’da 3 günlük tatil ödülü ve InGlobe tarafından 2019 yılında yapılacak olan karma sergiye ücretsiz katılım hakkı verilecektir. Ödüle layık görülen eserler InGlobe Kongre Platformu’nun koleksiyonuna dâhil edilecektir, eser sahiplerine ayrıca bir ücret ödenmeyecektir. Sergi katılım ücreti 150 TL olacaktır. Gerekli bilgiler detaylar sayfamızdan temin edilebilir.

 

ÖZET BİLGİLER


  • Kongre Tarihi: 22-24 Kasım 2018
  • Son Özet Gönderim Tarihi: 01 Kasım 2018
  • Son Kayıt Tarihi: 10 Kasım 2018
  • Kongre Programı Yayınlanması: 20 Kasım 2018
  • Çalışmaların Son Gönderim Tarihi: 01 Aralık 2018
  • Kongre Yeri: Lara, Antalya
  • Konaklama Ortağı: Golden Grup
  • Konaklama Rezervasyon Tarihi: 10 Kasım 2018
  • Detaylı Bilgi: congress@inglobe.org
  • Kitap Yayın Tarihi: 31 Aralık 2018
Peter Lang Uluslararası Kitap Bölümü Yayını 2019 yılında yapılacak olup, yukarıda belirtilen tarihler bu yayın için geçerli değildir.
Daha fazla bilgi almak için Detaylar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Buraya tıklayın.

Bildirilerinizi congress@inglobe.org adresimize gönderebilirsiniz.

KONGRELER ALBÜMÜ

Kongrelerimiz süresince ekibimiz ve sizler tarafından çekilen fotoğraflardan derlenen albümlere https://www.facebook.com/inglobetr ve @inglobe_tr instagram sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Yayınlanmasını talep ettiğiniz fotoğrafları bize ulaştırarak yayına alınmasını sağlayabilirsiniz. #inglobe ht kullanabilirsiniz.


 

Ebru Atölyesi

Ebru Atölyesi
Ebru Usta Öğreticisi Ufuk AYGÜN'ün kişisel ebru sergisi katılımcıların beğenisine sunulacaktır. Ayrıca Ebru Atölyesi kurulacak ve dileyenlere ücretsiz olarak Ebru Dersi verilecektir.