Yayınlar

Yayınlar


Peter Lang International Academic Publisher

Peter Lang International Academic Publisher


Peter Lang International Academic Publisher - www.peterlang.com
Journal of Multidisciplinary Developments

Journal of Multidisciplinary Developments


Journal of Multidisciplinary Developments - www.jomude.com
Journal of Oriental Scientific Research

Journal of Oriental Scientific Research


Journal of Oriental Scientific Research - www.esarkiyat.com
International Journal of Social and Educational Sciences

International Journal of Social and Educational Sciences


International Journal of Social and Educational Sciences - http://www.ijoses.com (IJOSES)

Değerli Bilim İnsanları, 27-29 Nisan 2017 tarihleri arasında Patara Antik Kentinde düzenlediğimiz kongreye sağladığınız katkılardan dolayı teşekkür ederiz. Kongre geniş özet kitabının 30.06.2017 tarihinde yayımlanması hedeflenmektedir. Herhangi bir gecikme yaşanmaması adına siz değerli katılımcılarımızın geniş özetlerini ekte yer alan şablona uygun bir şekilde düzenleyerek göndermeleri büyük önem taşımaktadır. Yazım dili İngilizce olan çalışmalarda yalnızca İngilizce geniş özet bulunması yeterliyken, Türkçe ve diğer dillerde yapılan çalışmalara ayrıca İngilizce geniş özetin eklenmesi gerekmektedir. Çalışmalar Word 2007 sonrası sürümlerde (*.docx) hazırlanmalıdır. Genişletilmiş özetler 500-1.000 kelime arasında olmalıdır. InGlobe tarafından basılacak olan tam metin kitapları ve anlaşmalı yayınlar aracılığı ile yapılacak yayımlar için tarihler ve detaylar kısa bir süre içerisinde internet sayfamızda ve sosyal medya hesaplarımızda ayrıca ilan edilecektir. Yazım kuralları şablonda belirtilmiş olup, detaylı haline internet sitemizin detaylar sayfasından ulaşılabilir. Saygılarımızla


00

Gün


00

Saat


00

Dakika


00

SaniyeExtended Abstracts Book

Extended Abstracts Book


“Innovation and Global Issues in Social Sciences” kongremiz kapsamında “Geniş Özet Kitabı” 30.06.2017 tarihinde yayımlanmıştır.
Congress Book

Congress Book


“Innovation and Global Issues in Social Sciences” kongremiz kapsamında “Kongre Tam Metin Kitabı” yayımlanmıştır. Kitap resmi yayın tarihi 30.09.2017'dir.